Programy zdarma → Příkazy

Příkazy

Popis

Program je zpracován pro plátce, kteří z nějakých důvodů nemohou k bezhotovostní platbě užívat některé moderní elektronické služby a jsou odkázáni na klasický způsob podáním vyplněného platebního příkazu. Program umožňuje hromadné zpracování plateb (až 16 položek) a pomocí speciálního nástroje vytvářet sestavy podle nejrůznějších kritérií. V programu Příkazy je vestavěný modul na generování ABO.

V případě zájmu, můžeme program rozšířit podle potřeby uživatelů např. upravit import pro data z jiných programů nebo podkladů, přizpůsobit prostředí apod. Rovněž můžeme vytvořit moduly pro generování ABO z podkladů nebo programů jiných firem, které tento formát nepodporují. V programu Příkazy je soubor ABO generován na základě specifikace od České spořitelny, a.s. a banky FIO. Protože se specifikace tohoto formátu může v drobnostech u různých bank v drobnostech odchylovat, dejte nám laskavě vědět, pokud narazíte na nějaký "zádrhel".

Program existuje i v placené verzi Příkazy Pro.

K programu je zpracovaná on-line podrobná nápověda. Obsahuje popis prostředí i některé pracovní postupy a zejména zkušenosti uživatelů s tiskem. Nápovědu je možné volat přímo z hlavní nabídky programu v sekci Nápověda nebo klávesou F1 (je nutné připojení k internetu) a nebo z této stránky kliknutím na tlačítko Dokumentace.

 

Dokumentace

 

Historie vývoje programu

Datum Popis
29.1.2020 Verze 1.4, oprava exportu ABO pro George, na hlavní formulář doplněno tlačítko ABO pro rychlé spuštění této funkce.
9.1.2018 Verze 1.4, oprava formátování čísla účtu pro generování ABO.
10.1.2017 Nový generátor sestav a nová kompilace s drobnými úpravami.
1.3.2011 Uvolněna verze 1.0

 

Verze 1.4, velikost 1,0 MB, aktualizace 29.1.2020

 

Stáhnout (zip)