Adresář Pro

Popis

Adresář Pro je program pro evidenci adres (poštovních i e-mailových). Program vychází z populárního free programu Adresář. Profesionální verze je určená pro náročné použití, ale současně z free programu přebírá jednoduchost a uživatelskou přívětivost.

Program je ideální pro firmy se zásilkovou službou nebo úřady či jiné instituce pro rozesílání složenek a dokumentů formou hromadné korespondence.

Adresář má dobře vyřešený import dat, takže podklady je možné vytvářet i v jiných programech (např. i v Excelu) a do programu je importovat třeba jen pro potřeby tisku. Vlastní tisk je velkou předností programu Adresář Pro.

Instalace, odinstalace

Instalace je velmi jednoduchá, spočívá v rozbalení souboru adresar-pro.zip a zkopírování celého adresáře na libovolné úložiště, nejlépe na pevném disku, ale může to být i výměnné zařízení typu Flashdisk. Adresář musí mít nastavené oprávnění pro čtení i zápis.

Pro pohotové spouštění programu můžete vytvořit na ploše nebo v nabídce Start zástupce programu.

Odinstalace spočívá v prostém smazání adresáře s výše uvedenými soubory. Vzhledem k tomu, že program do systému nic nezapisuje, je takto jednoduchým postupem zajištěno bezproblémové a kompletní odstranění celého programu. Pokud máte na ploše nebo v nabídce Start vytvořeného zástupce pro snadné spouštění, odstraňte ho manuálně např. přetažením do koše nebo z lokální nabídky položkou Odstranit.

K programu je zpracovaná podrobná on-line nápověda. Obsahuje popis prostředí i některé pracovní postupy a zejména zkušenosti uživatelů s tiskem. Nápovědu je možné volat přímo z hlavní nabídky programu v sekci Nápověda nebo klávesou F1 (je nutné připojení k internetu) a nebo z této stránky kliknutím na následující tlačítko:

Dokumentace

 

Historie vývoje programu Adresář Pro

Datum Popis
24.5.2017 Nové sestavy (Výpis plateb zkrácený, Podací arch na A4, štítky a obálky) a přepracovaný import plateb
19.5.2017 Nová verze generátoru sestav, nová sestava Poštovní dobírková poukázka C (118), nová sestava pro štítky
9.1.2017 Nový generátor sestav FR02
1.4.2015 Uvolněna verze 1.0

 

Stáhnout (zip)

 

Aktuální verze programu 1.0, program včetně dokumentace a databáze se zkušebními údaji v komprimaci ZIP, velikost souboru 2,2 MByte

 

Cena

Cena je uvedena za poskytnutí jedné licence k užívání produktu po zvolenou dobu. Platby na Slovensko v EUR podle aktuálního kurzu.

 

Objednání programu a jeho registrace

Instalační balíček programu, který lze na těchto webových stránkách stáhnout, je stejný pro demo i ostrou verzi. Neregistrovaný program je považován za demoverzi, která slouží pouze ke zkušebním a demonstračním účelům a má pochopitelně oproti ostré verzi některá omezení - počet záznamů je omezen na 50. Toto řešení dovoluje plné seznámení se všemi funkcemi programu a po registraci bezproblémové pokračování s vloženými daty v ostré verzi.

Registrace programu je zpoplatněna. Objednávku je možné vytvořit na formuláři vyvolaném tlačítkem Objednávka. Na objednávku musíte uvést identifikační číslo produktu. Toto číslo zjistíte ve spuštěném programu v nabídce Nápověda | ID produktu). Neopomeňte uvést své kontaktní údaje pro vystavení daňového dokladu. Vhodné je uvést i telefon, pro případné dodatečné upřesnění údajů.

Pozor! Program registrujte na počítači, na kterém ho budete provozovat!

Na základě objednávky bude novému uživateli na uvedený email zaslána výzva k platbě. Po uhrazení částky bude zaslán daňový doklad ve formátu PDF a soubor PokladnaPro.klic. Tento soubor nakopírujte do adresáře programu. Soubor obsahuje zakryptované instrukce, které se vyhodnocují při startu programu a pokud jsou odpovídající, zajistí změnu programu na ostrou verzi.

 

Objednávka

 

Zaslané kontaktní údaje nebudou zneužity ani poskytnuty třetím osobám.

Objednávku je možné vyřídit také telefonicky na čísle +420 603 820 367. Pokud si budete přát, je možné fakturu zaslat v papírové podobě poštou. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Licenční smlouva

Podmínky užívání programu jsou uvedeny v Licenční smlouvě. Uhrazení fakturované částky považujeme za váš souhlas s jejím zněním.