Příkazy Pro

Popis

Program Příkazy Pro usnadňuje vystavování platebních příkazů pro platbu i inkaso, jednotlivé platby i hromadné. Kromě tisku vlastních příkazů umožňuje generovat sestavy s přehledy uskutečněných plateb. Ideální pro ty, kteří nevyužívají elektronické způsoby platby pomocí internetu, vytištěný příkaz odpovídá vzoru a je možné využívat sběrné boxy (Česká spořitelna a.s.). Význam má i u plateb přes internet. Platby se mohou v klidu připravit a zkontrolovat v tomto programu a do elektronického formuláře na internet přenést z exportu ve formátu CSV nebo ještě výhodněji pomocí ABO formátu.

Profi verze programu má navíc funkce:

V případě zájmu, můžeme program rozšířit podle potřeby uživatelů např. upravit import pro data z jiných programů nebo podkladů, přizpůsobit prostředí apod. Rovněž můžeme vytvořit moduly pro generování ABO z podkladů nebo programů jiných firem, které tento formát nepodporují. V programu Příkazy Pro je soubor ABO generován na základě specifikace od České spořitelny, a.s. a banky FIO. Protože se specifikace tohoto formátu může v drobnostech u různých bank v drobnostech odchylovat, dejte nám laskavě vědět, pokud narazíte na nějaký "zádrhel".

K programu je zpracovaná on-line podrobná nápověda. Obsahuje popis prostředí i některé pracovní postupy a zejména zkušenosti uživatelů s tiskem. Nápovědu je možné volat přímo z hlavní nabídky programu v sekci Nápověda nebo klávesou F1 (je nutné připojení k internetu) a nebo z této stránky kliknutím na tlačítko Dokumentace.

 

Dokumentace

 

Historie vývoje programu

Datum Popis
25.1.2019 Oprava chyby ABO pro FIO banku
15.11.2018 Oprava chyby tisku
29.5.2018 Doplněn export ABO pro Reifeisenbank(koncovka souboru *.kpc)
23.1.2018 Vylepšení funkce Importovat celý příkaz z archivu, rozčíření možností importu záznamů z Excelu.
20.11.2017 Nová funkce Importovat celý příkaz z archivu. Dále je v hlavičce příkazu přidaná kolonka Poznámka. Pomáhá např. pro identifikaci příkazu ve výběrovém seznamu. V vhodně volený výraz poznámky může mít velký význam i pro filtrování příkazů v přehledu a sestavách.
12.11.2017 Doplněn export do MMB (podle specifikace MONETA)
10.1.2017 Doplněn export do Multi Cash (podle specifikace Uni Credit Bank)
30.5.2015 Změna odvozování data v exportu BEST. Všechny data (tj. vytvoření, splatnosti a odeslání) pro tento dokument se odvozují z data uvedeného v hlavičce příkazu.
8.4.2015 Oprava chyby v proceduře ošetření čísla účtu v rámci exportu do ABO a BEST
25.3.2015 V přehledech přepracován nástroj Filtr
26.2.2015 Změna nápovědy na on-line, doplnění exportu KB BEST, rozšířen import položek
29.12.2014 Oprava chyby při exportu plateb do ABO pro Českou spořitelnu.
25.9.2013 Aktualizace tiskového modulu.
28.4.2013 Přidán import do číselníku Předvoleb. Na formuláři pro výběr položky předvolby je přidán nástroj na vyhledávání a filtrování. Položky jsou podle názvu vzestupně setříděny.
21.8.2012 Uvolněna verze 2.0
1.3.2011 Uvolněna verze 1.0

Verze 2.1, velikost 2,2 MB, aktualizace 25.1.2019

 

Stáhnout (zip)

 

Cena

Cena je uvedena za poskytnutí jedné licence k užívání produktu po zvolenou dobu. Platby na Slovensko v EUR podle aktuálního kurzu.

 

Objednání programu a jeho registrace

Instalační balíček programu, který lze na těchto webových stránkách stáhnout, je stejný pro demo i ostrou verzi. Neregistrovaný program je považován za demoverzi, která slouží pouze ke zkušebním a demonstračním účelům a má pochopitelně oproti ostré verzi některá omezení. Toto řešení dovoluje plné seznámení se všemi funkcemi programu a po registraci bezproblémové pokračování s vloženými daty v ostré verzi.

Registrace programu je zpoplatněna. Objednávku je možné vytvořit na formuláři vyvolaném tlačítkem Objednávka. Na objednávku musíte uvést identifikační číslo produktu. Toto číslo zjistíte ve spuštěném programu v nabídce Nápověda | ID produktu). Neopomeňte uvést své kontaktní údaje pro vystavení daňového dokladu. Vhodné je uvést i telefon, pro případné dodatečné upřesnění údajů.

Pozor! Program registrujte na počítači, na kterém ho budete provozovat!

Na základě objednávky bude novému uživateli na uvedený email zaslána výzva k platbě. Po uhrazení částky bude zaslán daňový doklad ve formátu PDF a soubor PrikazyPro.klic. Tento soubor nakopírujte do adresáře programu. Soubor obsahuje zakryptované instrukce, které se vyhodnocují při startu programu a pokud jsou odpovídající, zajistí změnu programu na ostrou verzi.

 

Objednávka

 

Licenční smlouva

Podmínky užívání programu jsou uvedeny v Licenční smlouvě. Uhrazení fakturované částky považujeme za váš souhlas s jejím zněním.